Фотоелементи синхронізуючі Найс FT210 B, які орієнтуються на 210 ° по горизонтальній і на 30 ° по вертикальній осі, Ви можете купити в vorotamarket.com.ua.
Один фотоелемент з пари бездротовий. Фотоелементи Nice FT210 B дають можливість направляти промінь на 210 ° по горизонтальній осі, збільшуючи, таким чином, збереження установки і спрощуючи установку; так як нерідко стулка автоматичних воріт переміщається зовсім недалеко від стінки і мало місця для встановлення фотоелементів Nice FT210 B.
Додатково комплектуються батарейками 2 Ач (FTA2) і 7Ач (FTA1) для інтенсивного використання.
Переваги:
- прості в установці;
- компактні розміри: 46х128х45мм;
- можливість отримання інформації щодо під'єднання також в нижній частині корпусу;
- міцний і надійний корпус з полікарбонату;
- залізна вандалостійкий накладка FA1 (додатковий аксесуар).
- розробка BlueBUS гарантує простоту підключення до блоку управління приладів при підтримці тільки 2-ух проводів.
Протибліковий обрис з автоматичною синхронізацією між декількома парами фотоелементів Nice FT210B застерігає походження перешкод з іншими пристосуваннями безпеки. Радіус дії регулюється на 2 рівнях; регулювання за підтримки відповідного світлодіода гарантує просту і безпечну установку.
Дальність дії 15 м. Виробництво Італія.
Доставка і монтаж в вашому місті!